www.ismailykkral.tk [MetRoPoL İbRahiM Subaşı Web desigN..
 İzdihamın Adı İsmail YK Untitl11
 İzdihamın Adı İsmail YK Untitl11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÇıLgIn yK' cIlAr iSmAiLyKkRaL.Tk fAn sItEsInE HoŞgElDiNiZ...

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  İletişimİletişim  

İzdihamın Adı İsmail YK

3 posters
YazarMesaj
İbrahim Subaşı
"
[ADMİN]"
 İzdihamın Adı İsmail YK Adminc10
İbrahim Subaşı

Erkek
Doğum tarihi : 17/03/91
İş/Hobiler İş/Hobiler : MOTOR LA GEZMEK FUTBOL....

İzdihamın Adı İsmail YK Empty
MesajKonu: İzdihamın Adı İsmail YK    İzdihamın Adı İsmail YK Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 11:58 am

İzdihamın Adı İsmail YK Kumluca-ismail-yk-izdihami_o
Metabolizma hızlandıran ve iştah kesen formül Maurers! İzdihamın Adı İsmail YK Lg İzdihamın Adı İsmail YK Say
 İzdihamın Adı İsmail YK _ha_am10

Kumluca'ya bağlı Mavikent Belediyesi tarafından düzenlenen '20. Geleneksel Sezon Sonu Şenlikleri' ile '1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Etkinlikleri' kapsamında dün gece İsmail Yk sahneye çıktı. Mavikent Belediyesi futbol sahasında gerçekleşen konseri Demre, Finike, Kumluca ve Kemer ilçelerinden yaklaşık 15 bin kişi izlemeye geldi. Statta yaşanan izdihamı önlemek için geniş güvenlik tedbirleri alınmasına rağmen bazı kadın ve çocuklar ezilme tehlikesi geçirdi. Oluşan izdiham ve heyecana dayanamayan bazı seyirciler ise baygınlık geçirdi. İsmail Yk, sahne performansıyla göz doldururken, söylediği duygusal ve hareketli şarkılarla hayranlarına keyifli bir gece yaşattı.

ANLAMINI BİLMEDİĞİNİZ ŞARKILARI DİNLEMEYİN

Konserinde son zamanlarda yabancı dilde okunan rap müziğe ilginin arttığından da yakınanİsmail Yk şunları söyledi:

"Bazı benim de yakından tanıdığım genç arkadaşların yabancı dilde okunan rap müziği sözlerinin anlamını dahi bilmeden güzel bir şeymiş gibi dinlemelerine anlam veremiyorum. Ben Türkçe'nin hem zengin hem de her tür müzik için ideal ve yeterli olduğuna inanıyorum. Bu nedenle beni seven herkese buradan çağrı yapıyorum. Lütfen anlamını bilmediğiz hiçbir parçayı güzel zannedip dinlemeyin. Çünkü oradaki sözler belki size ve sevdiklerinize hakaret içerebilir."

Sevenlerine İngilizce, İtalyanca ve Arapça rap şarkılarından örnekler sunan şarkıcı daha sonra bir de Türkçe şarkı okuyarak aradaki farkı kendilerinin görmelerini istedi. Konserin sonunda şarkıcıya günün anısına plaket verildi.
(Doğan Haber Ajansı) 01.07.2010 14:10[2131462]
http://www.ismailykkral.tk/
TUĞÇE_YK
"
üye"
 İzdihamın Adı İsmail YK Uyehr710
TUĞÇE_YK

Kadın
Doğum tarihi : 10/05/92
İş/Hobiler İş/Hobiler : TRABZONSPOR MAÇLARINA GİTMEK VE İZLEMEK TRABZONSPOR 61 61

MesajKonu: Geri: İzdihamın Adı İsmail YK    İzdihamın Adı İsmail YK Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 11:34 pm

HELAL SANA AŞKIM KIM TUTARSENI YÜRÜ BEEEE AŞKIM aşık İSMAİL YK öpücük
Meral Yurtseven
"
İsinan YK'cı"
 İzdihamın Adı İsmail YK Stars9
Meral Yurtseven

Kadın
İş/Hobiler İş/Hobiler : resim çizmek

MesajKonu: Geri: İzdihamın Adı İsmail YK    İzdihamın Adı İsmail YK Icon_minitimePtsi Mayıs 30, 2011 2:42 pm

TUĞÇE_YK demiş ki:
HELAL SANA AŞKIM KIM TUTARSENI YÜRÜ BEEEE AŞKIM aşık İSMAİL YK öpücük

İzdihamın Adı İsmail YK
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ismail YK'nin Kücüklügü ( Ismail Yurtseven)
» Ismail yk ;)
» ismail
» İSMAİL YK'M
» İsmail YK :)))))